• q1

Rreth nesh

Trading Co Shandong Tatong International, Ltd

Shandong Tatong International Trading Co, Ltd, themeluar në vitin 2013, është e vendosur në qytetin Linyi provincën Shandong, kryeqyteti i logjistikës, me investim prej 10 milion USD, e specializuar në R & D, prodhimit, shitjen dhe promovimin e PVC bordit të lirë shkumë, PVC bordit shkumë celuka dhe pvc bashkë-extruded formë bord .Pvc bordi shkumë është përdorur gjerësisht e brendshme e autobus, tren, enë, dekorimin e shtëpisë, bordi mur ndërtimit, shpallje, mobilje, ndërtimi.  

Pikat Tatong-së

Të gjitha Produktet

Mbi 10 vjet

Shandong Tatong Tregtinë Ndërkombëtare Co, Ltd

Kompania e specializuar në prodhimin e pajisjeve të lartë të performancës, forca e fortë teknike, aftësi të fortë të zhvillimit, shërbime të mira teknike.

Shikojnë video

lidh

Na jep një britmë
Get Updates Email
WhatsApp Online Chat!