• q1

за нас

Шандонг Tatong Меѓународна тргување копродукции, ООД

Шандонг Tatong Меѓународна тргување копродукции, Ltd основана во 2013 година, се наоѓа во градот Linyi провинцијата Шандонг година, главниот град на логистика, со инвестиција од 10 милиони долари, специјализирана во R & D, производство, продажба и промоција на ПВЦ бесплатно пена одбор, celuka ПВЦ пена одбор и PVC ко-екструдиран форма пансион .Pvc пена одбор е широко се користи во внатрешноста на автобус, воз, сад, декорација на домот, на ѕидот одбор зграда, реклама, мебел, изградба.  

Определување Tatong е

сите производи

Над 10 години

Шандонг Tatong меѓународната трговија копродукции, ООД

Фирмата специјализира во производство на опрема со високи перформанси, силна техничка сила, силни можности за развој, добар технички услуги.

Гледајте Видео

Поврзете се

Дај ни извик
Земете мејл ажурирања
WhatsApp Онлајн Chat!